Kantor

Kantor

Postautor: Matniczek » 2017-11-01, 14:08

Moim ulubionym kantorem jest z pewnością gieldawalut.com, która oferuje bardzo korzystne kursy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji kodem SMS. Sprawia to, że nie ma możliwości, żeby ktoś nas okradł nawet, jeśli włamałby się jakimś cudem na nasze konto.
Matniczek

Re: Kantor

Postautor: garina » 2018-06-20, 20:55

Takie zabezpieczenia chyba ma już większość e-kantorów. Ale faktycznie trzeba zawsze sprawdzić, czy dany kantor jest godny zaufania. Ja wymieniam walutę na Amronet.pl, bo to firma, która na rynku jest od lat. Jak szukałam sprawdzonego kantoru online, to właśnie ten polecało mi bardzo wiele osób. No i się nie dziwię - mają kurs zbliżony do rynkowego, łatwą w obsłudze stronę i bardzo dobrą infolinię. Słowem kantor godny polecenia.
garina

Postautor: minoqik » 2018-06-21, 11:26

Kantory internetowe zawsze mnie bardzo ciekawiły, może w końcu skorzystam
minoqik

Postautor: aragorn » 2018-07-04, 07:26

Kiedyś wydawało mi się dziwne, wymieniać pieniądze on-line. Teraz nie wymieniam pieniędzy już w żadne inny sposób. Korzystam z Pluskantor.pl i poza tym, że mają tam bardzo dobre kursy, to wymiana jest po prostu natychmiastowa. A obsługa, jak to w kantorach online - 24 godziny na dobę. Dla mnie nie ma w tym momencie lepszej opcji.
aragorn

Postautor: maksik » 2018-07-11, 15:40

Ja co prawda korzystam z Cinkciarz.pl ale każdy kantor online ma dobre kursy walut i na podobnym poziomie i zawsze taka wymiana się bardziej opłaca niż wymiana w banku czy kantorze stacjonarnym.
maksik

Postautor: zoinka » 2018-07-11, 19:23

Ja nigdy nie korzystałam z takiego rozwiązania, ale widzę, że ostatnio wiele osób je chwali, więc może w końcu spróbuję.
zoinka

Postautor: Retkol » 2018-07-19, 22:22

Ja się jeszcze nie przekonałem.
Retkol

Postautor: Klara » 2018-08-09, 23:13

A ja na szczęście w końcu się odważyłam i założyłam konto na Gieldawalut i jestem zachwycona. Można szybko i tanio wymienić właściwie każdą ilość pieniędzy i nie trzeba latać z nimi po mieście. Dla mnie to duże ułatwienie i żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam sie na wymianę online. Zaoszczędziłabym sobie sporo stresów, gdyby zrobiła to wcześniej.
Klara

Postautor: Modra » 2018-08-14, 22:12

minoqik pisze:Kantory internetowe zawsze mnie bardzo ciekawiły, może w końcu skorzystam

A dla mnie to nawet nie jest kwestia ciekawości, tylko kwestia sporych oszczędności. Porównaj sobie kursy kantorów stacjonarnych z kantorem Amronet. Ja zrobiłam takie porównanie przed wyjazdem na urlop i całe szczęście, bo dzięki temu sporo zaoszczędziłam (a raczej mogłam więcej wydac na urlopie:)
Modra

Postautor: Norinek » 2018-08-15, 14:50

A ja pierwsza wymianę na Pluskantor zrobiłem właśnie z ciekawości, czy faktycznie jest taki dobry jak wszyscy mówią. I faktycznie, wyszło, że nie tylko jest tanio, ale jeszcze transakcja przebiega ekspresowo, no i teraz już wymieniam tylko tam.
Norinek

Postautor: Radi » 2018-08-24, 07:47

A korzystał ktoś kiedyś z opcji wymiany społecznościowej na Amronet? Bo ja dotychczas u nich tylko z wymiany kantorowej i wszystko zawsze jest w najlepszym porządku, ceny bardzo korzystne. Ale kusi mnie spróbować negocjacji cen:) Może ktoś ma jakieś rady, dla początkującego:)
Radi

Postautor: Mat29 » 2018-08-27, 22:10

Co do społecznościowej wymiany waluty: nie możesz wymyślać kursu z kosmosu tylko trochę korzystniejszy niż dostępny, wtedy pójdzie sprawnie i pewnie. A krok po kroku co i jak zrobić na pewno na stronie kantoru jest pokazane, ja korzystam z gieldawalut.com i tam w poradniku bardzo dokładnie jest wytłumaczone to wszystko:)
Mat29

Postautor: doria » 2018-09-03, 19:58

Ja jakoś nie jestem przekonana do kantorów online. Zwyczajnie wolę korzystać jednak z tradycyjnych, stacjonarnych punktów.
doria

Postautor: otello » 2018-09-10, 21:32

Zawsze dziwią mnie takie stwierdzenia: nie mam przekonania i już. Spróbuj wymienić choć raz w kantorze online (np. na Amronet, bo to sprawdzony kantor z łatwą w obsłudze stroną), a zobaczysz jak wiele korzyści daje taka wymiana. Jestem pewny, że nie wrócisz juz do kantorów tradycyjnych.
otello

Postautor: Ginger32 » 2018-09-14, 22:56

Tak, trudno coś oceniać nie mając o tym wielkiego pojęcia. Ja też kiedyś wymieniałam walutę w stacjonarnych kantorach, ja większość ludzi, innych opcji wtedy nie było. Ale dość śmiało się zarejestrowałam na gieldawalut.com jakiś rok temu, zobaczyłam, że kursy są znacznie korzystniejsze i chciałam przetestować czy to faktycznie tak wygodna usługa jak deklarują. Na tyle mnie zadowoliły pierwsze transakcje że wkrótce zralizowałam kolejne, a dziś nie wyobrażam sobie już abym miała wrócić do tradycyjnej formy przewalutowań z ręki do ręki w okienku.
Ginger32

Postautor: Ludwiś » 2018-09-17, 13:24

Polecam też Pluskantor.pl. Zaletą tego kantoru jest gwarancja błyskawicznego przewalutowania środków. Z doświadczenia wiem, że nie każdy kantor zapewnia tak sprawną realizację, a ten zawsze.
Ludwiś

Postautor: styliana » 2018-09-17, 21:31

Ja niedawno po raz pierwszy zdecydowałam się na usługi kantoru online i powiem Wam, że to całkiem nieźle działa, a podchodziłam do tego raczej sceptycznie.
styliana

Postautor: Magik » 2018-09-22, 13:39

Każdy kto pierwszy raz korzysta z nowej usługi ma jakieś obawy przeważnie. Ja wyzbyłem się ich całkowicie po paru przewalutowaniach na platformie Amronet. Korzystam nadal i chętnie, ponieważ i ceny i szybkość wymiany mnie satysfakcjonują.
Magik

Postautor: sandrzej » 2018-10-11, 01:39

Przewalutowania na Gieldawalut.com mi przyniosły spore oszczędności, mimo że jednorazowo nie wymieniam wielkich pieniędzy bo jedynie CHF kupuję na spłatę rat kredytu. Rocznie jestem o ponad 1100 zł do przodu:)
sandrzej

Postautor: kamilk » 2018-10-25, 08:52

Nie ty jeden jesteś do przodu:) Ja też wymieniam pieniądze na kredyt online, dokładnie na stronie Pluskantor. Teraz jak kantor ma opcję odroczonej płatności, to tym bardziej opłaca się u nich wymieniać. Moje oszczędności są trochę niższe po to około 900 zł, ale wszystko zależy od wielkości kredytu.
kamilk

Następna

Wróć do inne