Salwator. Kontrowersyjny deweloper

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym, opinie o inwestycjach, inwestorach

Re: Salwator. Kontrowersyjny deweloper

Postautor: aleksandra_32 » 2014-04-15, 12:51

Katian pisze:no tak, dzięki. ale jak się ogólnie mieszka i czy zdarzają się jakieś drobne usterki?? ile czasu mieszkasz?? jakie osiedle??

a mieszkam dokładnie na tym osiedlu http://www.tetnowski.pl/oferta,16/lea-residence,128.html
aleksandra_32

Postautor: Katian » 2014-04-15, 12:54

aleksandra_32 pisze:Jedną z "usterek" są głośni sąsiedzi, którzy mieszkają na piętrze, hehe...a tak to nic mi nie doskwiera. A na poważnie to nie miałam problemu z usterkami w mieszkaniu - może też dlatego, bo przed zakupem oglądał je mój tato, który jest ekspertem budowlanym. Jak on zatwierdził M to wszystko było jasne.

też mam zamiar wybrać się na oględziny mieszkania z fachowcem. ok, dzięki za cenne informacje. pozdro!
Katian

Postautor: TomekZ » 2014-07-04, 11:33

Witam,

Jestem na etapie zakupu mieszkania w inwestycji Enklawa Ruczaj przy ul. Obozowej. Przyznam szczerze że zaniepokoiły mnie negatywne opinie o deweloperze, firmach córkach, firmie zarządzającej tą nieruchomością. Zwracam się do mieszkańców tego osiedla aby podzieliły się swoimi uwagami... .

Nie podpisałem jeszcze umowy- chociaż i ta wzbudziła we mnie zaniepokojenie. Zapisy o tym że zadatek przepada itp...

Będę wdzięczny za kontakt!

Pozdrawiam,
Tomek
TomekZ

Postautor: Kaśka » 2014-11-27, 15:58

Witaj Tomku,

Na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tymi opiniami. Z tego co się orientuję, to obecnie z Salwatorem nie ma już żadnych problemów. Ponoć w przeszłości coś tam było, ale tego to ja już dokładnie nie wiem.

Wiem natomiast, że na dzień dzisiejszy deweloper ten oferuje wysokiej jakości mieszkania, a przy tym ceny też mają bardzo atrakcyjne. Ja kupiłam u nich mieszkanie na Obozowej rok temu i przyznam, że jestem bardzo zadowolona i nie żałuję decyzji. Przez ten rok nie pojawiły się żadne wady czy usterki. Mieszkanie jest moim zdaniem zaprojektowane funkcjonalnie, co jest dużym atutem. Okolica jest w miarę okej. Podczas kupna miła i rzetelna obsługa ze strony dewelopera.

Mówiąc zupełnie szczerze Salwator jest bardzo dobrym wyborem i ja osobiście Ci polecam skorzystać z ich oferty.

Pozdrawiam, Kaśka :-)
Kaśka

Postautor: michał » 2015-01-08, 13:00

To ja również wypowiem swoje zdanie. Także zakupiłem mieszkanie w firmie Salwator i jestem bardzo zadowolony z przebiegu rozmów z tą firmą od początku do końca. Wszystko załatwione zgodnie z umową. Nie było praktycznie żadnych problemów. Także nie wiem skąd tak dużo negatywnych opinii, ale raczej należą już one do przeszłości. Teraz wygląda to wszystko bardzo solidnie i rzetelnie. Dlatego ja polecam Salwatora!
michał

Postautor: adiK » 2015-04-10, 12:59

Ja kupowałem i nie było problemów.
Awatar użytkownika
adiK

Postautor: kosteekk87 » 2015-05-28, 13:29

No to jak widać większość ludzi jest na tak z tym deweloperm i jest kontrowersje spadają ;)
kosteekk87

Postautor: Przemysław » 2015-07-31, 13:02

Ja po prostu myślę, że wiele się zmieniło (na plus) w Salwatorze na przestrzeni ostatnich lat. Dawniej przecież rzeczywiście tych problemów z nimi było opisywanych nie mało, a teraz praktycznie niemal same pozytywne opinie w sieci się o nich pojawiają.

Żeby tak jeszcze upewnić bardziej zainteresowanych, to potwierdzam, że na chwilę obecną deweloperowi Salwator można zaufać. Nabyłem od nich w zeszłym roku mieszkanie, notabene znajomy mnie przekonał, bo sam korzystał, i mogę potwierdzić, że wszystko odbyło się uczciwie i bez żadnych komplikacji.

Pozdrawiam,
Przemek
Przemysław

Postautor: psipsi » 2015-08-27, 11:37

zbyt wiele jest tych złych opiniii ja bym na Twoim miejscu nic od nich nie kupowała...
psipsi

Postautor: Sarsa » 2015-10-28, 14:31

psipsi pisze:zbyt wiele jest tych złych opiniii ja bym na Twoim miejscu nic od nich nie kupowała...

Psipsi, teoretycznie tak, ale te najgorsze opinie to przeważnie sprzed paru dobrych lat. Wogóle spora część opinii w sieci to dla mnie taka mało rzetelna jest, bo jak wiadomo opluć albo wychwalać pod niebiosa firmę anonimowo każdy może. Ciekawa jestem ile z tych osób, które wrzucają komentarze miało jakąkolwiek styczność z Salwatorem...

W dwóch zdaniach odemnie, tak całkiem szczerze, mam bardzo dobrą opinię o tym deweloperze. Absolutnie w niczym mnie nie oszukali i tak samo nic nie było spartaczone. Poprawne wykonanie, oczywiście z małym poślizgiem, ale na to akutrat przymknęłam oko. Więc ja sama polecam Salwatora, ale według mnie i tak najlepsza metoda, która sama szastosowałam przed zakupem, to rozmowa z byłymi klientami. Jak kupowałam mieszkanie na Obozowej, to ludzie już tam mieszkali i bezproblemowo porozmawiałam z dwoma rodzinami, które polecały i były zadowolone. Wolę usłyszeć od kogoś coś twarzą w twarz niż czytać w necie, ale jak ktoś lubi opierać się na komentarzech w sieci, to też rozumiem, stad mój wpis. Może komuś się przyda. Ja polecam :-P
Sarsa

Postautor: MArcin » 2015-12-31, 16:42

Ja również korzystałem z oferty Salwatora i jestem więcej niż zadowolony, zarówno z przebiegu transakcji z deweloperem Salwator, jak i przede wszystkim z zakupionego mieszakania. Sprawnie, kulturalnie, uczciwie, solidnie i nie obdzierają ze skóry ceną:) Ja bym tam nie wahał się na Waszym miejscu, a negatywne opinie znajdzie się na temat każdego dewelopera, bo zawsze ktoś będzie niezadowolony, pozdr
MArcin

Postautor: obserwator84 » 2016-02-05, 02:12

POLECAM SALWATOR, WSPANIAŁA FIRMA:)))

A tak poważnie, proszę się dobrze zastanowić przed ulokowaniem jakichkolwiek pieniędzy w tej spółdzielni. Na 10 znanych mi osób NIKT nie poleca tego dewelopera. Te pozytywne komentarze tutaj to albo pracownicy firmy albo po prostu efekt marketingu.

Bo kto ma byc zadowolony z tych ich uslug:
1. Mieszkańcy osiedla Mozarta którzy walczyli ponad rok z tym deweloperem po tym jak narzucił zarządce nieruchomości tj. Swoją spółkę córkę i nie płacił do tejże wpólnoty opłat za niesprzedane mieszkania?
2. Mieszkańcy osiedla Wzgórza krzesławickie gdzie był pół roczny poślizg z oddaniem mieszkań?
...
obserwator84

Postautor: halosiema » 2016-02-18, 15:46

warto wynająć kogoś kto zna się na rzeczy przed załatwiniem wszystkich Formalności związane z zakupem mieszkania pozdrawiam
halosiema

Postautor: dominikooo » 2016-03-01, 22:34

W tym przypadku to jakiegos dobrego prawnika raczej
dominikooo

Postautor: olo987 » 2016-04-26, 15:37

Ja pozytywnie oceniam kontakt z biurem „Bracia Sadurscy” (krakow.sadurscy.pl). W samym Krakowie mają ze 4 oddziały jeśli dobrze liczę. Na duży plus to kwestia prowizji jest u nich, gdzie można się trochę targować, na pewno jest to u nich kwestia do negocjacji, nie trzymają się tak sztywno jak inne agencje. Inna sprawa to ubezpieczenie OC przeprowadzanych transakcji, które tutaj jest wysokie bo na 500 tyś euro.
olo987

Postautor: mieszkaniec » 2016-05-04, 19:05

A ja serdecznie odradzam kupowanie mieszkania od tego dewelopera. Niestety kupiłem mieszkanie od nich i powoli zaczynam tego żałować. Jeśli ktoś chce coś załatwić niech lepiej prawnik poczyta umowy i sprawdzi wszystko dokładnie, bo pełno w ich umowach kruczków prawnych na korzyść tylko i wyłącznie dewelopera. Mój blok miał ponad półroczne opóźnienie, a dopiero po interwencji wszystkich mieszkańców udało się to zamknąć. Teraz wychodzą nowe problemy, bo usterek nie chcą usuwać, a kolejna inwestycja stoi w miejscu. Do dnia dzisiejszego nie został wykończony teren dookoła bloku (drogi, chodniki, zieleń) pomimo zapewnień dewelopera, że jeszcze w tamtym roku będzie wszystko skończone. Nawet instalacje w bloku nie działają poprawnie. Wszystko jest robione na minimum, żeby tylko oddać kolejny blok a dalej radźcie sobie sami i budujcie na własną rękę chodniki. Blok zaczyna się już sypać... Szkoda słów. Wszystko co słyszymy od tego dewelopera to obietnice których nigdy nie spełnia.
mieszkaniec

Postautor: xxx » 2016-12-16, 00:29

NIe polecam sprawdzcie sobie ile ich spółek miało upadłości i ile ludzi zostawili na lodzie bez pieniędzy.

My Hotel Kraków sp z o.o.
My Hotel Katowice sp z o.o.
My Hotel Poznań sp z o.o.
My Hotel Wrocław sp z o.o.
E- hotel sp z o.o.
HSM sp z o.o.

i wiele innych spółek a są to dziesiątki milionów złotych NIE SPŁACONYCH DŁUGÓW.
xxx

Postautor: drapak212 » 2017-05-20, 15:28

Czyli widzę, że lepiej nie ryzykować przy takiej inwestycji...
drapak212

Postautor: RobertG85 » 2017-05-22, 07:43

Nie wiem czy forum to dobra opcja na załatwianie takich spraw.
RobertG85

Postautor: oszukany » 2017-06-13, 00:38

SM Salwator w dalszym ciągu oszukuje ludzi nie dajcie sie im nabrać
oszukany

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kupno nieruchomości na rynku pierwotnym