Jak pomalować pokój?

Jak pomalować pokój?

Postautor: hose » 2017-06-23, 14:46

Hej! Jak mogę pomalować mój pokój? Chodzi o jakąś jasną barwę, mogą być dwie połączone. I kolor mebli jak najbardziej też mi się przyda ;)Z góry dziękuje i pozdrawiam!
hose

Re: Jak pomalować pokój?

Postautor: Ekspert_Dekoral » 2017-06-23, 20:07

Jasne, naturalne odcienie na ścianach powróciły ostatnio do łask. Przeglądając blogi czy magazyny wnętrzarskie zauważymy dominację bieli, szarości, beży i pasteli. Barwy te idealnie sprawdzą się u osób ceniących sobie ład i harmonię. Możemy je dostrzec zarówno w klasycznych jak i w nowoczesnych aranżacjach. Jasne odcienie powiększają optycznie wnętrze i nadają mu lekkiego charakteru. Cieszę się, że rozważasz pomalowanie ścian w dwóch barwach – taki zabieg zdynamizuje przestrzeń. W Twoim pokoju z pewnością nie będzie wiało nudą! ;) Przygotowałam dla Ciebie kilka zestawień kolorystycznych: naturalna bawełna/ perłowa organza, jedwabny popiel/ intuicja, koronkowy róż/ naturalna bawełna, szyfonowy beż/ natchnienie. Do wyboru do koloru! :) Jasne barwy mają to do siebie że są uniwersalne. Późniejszy dobór mebli nie powinien stanowić bowiem większych problemów. ;) Powodzenia!

Ekspert Dekoral
Ekspert_Dekoral

Wróć do Wnętrza