okna dachowe

Re: OKNA

Postautor: Gość » 2016-08-24, 23:06

LARK pisze:
gosc pisze:
Filiz pisze:Witam,
Osobiście polecam firmę SALON OKIEN BT STYL. Posiadają w swojej ofercie szeroką gamę oknien PCV i oknien drewnianych, chętnie służą rzetelną poradą, a przede wszystkim zapewniają autoryzowany montaż, oraz specjalistyczny transport. Polecam zajrzyjcie na ich stronę www.dobreoknaszczecin.pl

Na ich stronę ? :-) Raczej na twoją :-D
Ta firma nic niema do zaoferowania to zwykli internetowi spamerzy :lol:

Konkurencja nie lubi ( 3 ostatnie posty ) gdy dobrze o innych piszą

Masakra SPAM jakich mało .
Macie ludzi za De..li ?
Gość

Re: okna dachowe

Postautor: Marek » 2016-09-18, 20:50

Mareck pisze:
Marta pisze:Mnie również BTSTYL wstawiał okna i wszystko jest w porządku .Obecnie walczę z instalacjami , dość ciężko jest gdyż Mąż pracuje za granicą .Nie mogę się doczekać kiedy w końcu zamieszkam

pozdrawiam wszystkich budujących

Marta

Ja też potwierdzam że jest wszystko w porządku zwłaszcza u wymagających znajomych.Jest dość ciężko gdyż żona pracuje za granicą Nie mogę się też doczekać .

Ja też skorzystam z usług tej firmy jak moi znajomi i ich znajomi. Jestem przekonany,że nawet trzeba z ich usług skorzystać skoro są tak polecani .
Marek

Re: okna dachowe

Postautor: Hase323 » 2017-07-03, 20:03

Do nadmiernego oświetlenia pomieszczenia na pewno nie prowadzi. Okna dachowe świetnie sprawują się i wyglądają dobrze z każdej strony :)
Awatar użytkownika
Hase323

Poprzednia

Wróć do Wnętrza