Jaki kantor online?

Jaki kantor online?

Postautor: Darinek » 2018-10-25, 08:56

Hej, korzysta ktoś z was z kantorów internetowych? Czy wymienialiście może na stronie Gieldawalut? Jak wrażenia? Ja chciałabym wymienic tam pieniądze w opcji społecznościowej, bo słyszałam, że jest to jeszcze bardziej korzystne niż wymiana po cenach kantorowych. Czy to prawda?
Darinek

Re: Jaki kantor online?

Postautor: J.hana » 2018-10-30, 00:43

Owszem, na transakcjach społecznościowych można sporo zaoszczędzić, tyle że czasem trzeba trochę poczekać na dopasowanie oferty zbieżnej z naszym kursem. Najszybciej to chyba w Amronet da radę, bo ten kantor ma bardzo wielu klientów. Jest znany z korzystnych warunków i rzetelności. Ja chyba z 2 razy tam wymieniałam po kursie własnym.
J.hana

Postautor: Gość » 2018-11-13, 01:18

Darinek pisze:Hej, korzysta ktoś z was z kantorów internetowych? Czy wymienialiście może na stronie Gieldawalut? Jak wrażenia? Ja chciałabym wymienic tam pieniądze w opcji społecznościowej, bo słyszałam, że jest to jeszcze bardziej korzystne niż wymiana po cenach kantorowych. Czy to prawda?

Jest korzystnie, ale musisz się liczyć z oczekiwaniem na przewalutowanie. Natomiast Gieldawalut.com oferuje też wymianę waluty od ręki, po kursie serwisu, który tak niewiele się różni od kursu średniego rynkowego, że przewalutowanie jest bardzo opłacalne bez opcji społecznościowej.
Ogólnie polecam, platforma solidna, dobrze sobie radzi z przelewami do wszystkich banków.
Gość

Postautor: zbyniu » 2018-12-22, 02:41

Najszybszy jest Pluskantor.pl. Bezdyskusyjnie:) Wizytówką tego kantoru są natychmiastowe transakcje całodobowe. A posiada jeszcze coś takiego jak odroczona płatność a więc wymieniasz, a płacisz później. Pewnie i bez stresu.
zbyniu

Postautor: frank » 2018-12-28, 08:12

Na Gieldawalut można negocjować cenę i czasami warto spróbować, bo można uzyskać naprawdę dobry kurs. Aczkolwiek kurs kantorowy też jest dobry, bo praktycznie taki jak rynkowy. No i jeszcze kwestia dobrze działającej infolinii - widać, że kantor dba o klienta.
frank

Postautor: nurek » 2018-12-28, 08:28

No chyba każdy kantor online, wymienia walutę przez całą dobę. W końcu dlatego jest online:) Ja wymieniam od lat na Amronet i mam do nich pełne zaufanie. Świetnie zabezpieczona strona (szyfrowe łącze), każda transakcja wymaga potwierdzenia kodem z smsa - więc jeśli chodzi o bezpieczeństwo to na najwyższym poziomie. A ceny praktycznie takie jak rynkowe.
nurek

Postautor: Zuz1982 » 2019-02-05, 21:55

Wiem, że Amronet to bardzo znany kantor aczkolwiek dopiero niedawno się zarejestrowałam, na potrzeby związane z działalnością. Dostałam 50% zniżki na prowizję od pierwszych przewalutowań, a kursami jestem bardzo mile zaskoczona. Wręcz żałuję, że nie założyłam konta wcześniej w Amronecie, gdy potrzebowałam EUR sporadycznie, w stacjonarnych kantorach przepłaciłam parę razy.
Zuz1982

Postautor: Bafi » 2019-04-03, 22:21

Bezkonkurencyjny dla firm (i nie tylko) wydaje mi się pluskantor.pl, tak szybko nigdzie indziej nie kupiłem waluty. Kilka sekund, serio! W dodatku można płatność regulować po dokonaniu transakcji. Jak np. jutro spodziewam się przelewu od klienta w EUR, a dziś kurs wymiany EUR na PLN akurat sprzyja, nie muszę czekać aż kasa dojdzie. Po prostu wymieniam.
Bafi

Postautor: Jumiki » 2019-07-08, 23:40

Czy te transakcje są bezpieczne?
Jumiki

Wróć do inne