Kantor

Re: Kantor

Postautor: waldekkorczyk » 2018-10-30, 00:48

Kredytu w walucie nie spłacam co prawda, ale jeden z wyżej wspomnianych kantorów poznałem w innych okolicznościach, wyjeżdżając do pracy sezonowej za granicę. Przez pluskantor.pl i wymieniałem korzystnie EUR na PLN i realziowałem bardzo sprawnie przelewy na konto w polskim banku żeby wspomóc rodzinę. Świetna alternatywa dla zwykłych kantorów, banków a także firm oferujących transfery międzynarodowe.
waldekkorczyk

Postautor: rider » 2018-11-13, 01:11

Do spłaty kredytu pluskantor.pl jest idealny- ze względu na sprawność przewalutowań i przelewów. Korzystam i nigdy nie spóźniam się z ratą. To, że taniej niż w banku, sprawa oczywista.
'
rider

Postautor: ludwin » 2018-12-22, 02:53

Jeśli muszę skorzystać z wymiany waluty to tylko bezgotówkowo. Nie biorę pod uwagę innej opcji. Od momentu gdy zacząłem kupować EUR na platformie Amronet zaoszczędziłem i czas i pieniądz. Po kilku latach korzystania z usług tego kantoru nawet do innych internetowych nie zaglądam. Po co, skoro ten jest sprawdzony, mam do niego zaufanie i pewność, że zawsze korzystnie wycenia.
ludwin

Postautor: Sorbus » 2018-12-28, 08:40

Sprawdź sobie też ofertę na Pluskantor, mają bardzo dobry kurs, groszowy spread i jeszcze można sobie u nich odroczyć płatność. Bardzo fajna, a rzadko spotykana w innych kantorach, opcja. W dodatku kantor pewny, bo od lat na rynku i ma świetne opinie.
Sorbus

Postautor: buggie » 2019-02-06, 13:43

Zauważyłam, że usługi stosunkowo nowych kantorów (tj. takich które na rynku są 2-4 lata) też stoją na wysokim poziomie. Zobaczcie np. Gieldawalut.com, już po kontakcie telefonicznym z infolinią byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej platformy kantorowej. Uzyskałem szybciutko odpowiedzi na wszystkie moje pytania, pierwsza wymiana waluty online odbyła się w parę minut, a ze zniżką wykonałem jeszcze 3 przewalutowania.
buggie

Postautor: Martyna » 2019-02-28, 02:04

Nie weryfikowałam tego jak długo pluskantor.pl już prosperuje, bądź co bądź faktycznie adekwatnie do nazwy posiada wartość dodatnią:) Przewyższa konkurencję szybkością realizacji oraz opcją jakiej nigdzie jeszcze nie spotkałam- możliwością późniejszej zapłaty za przewalutowanie.
Martyna

Postautor: Walery » 2019-04-05, 14:56

Niby ja też w pierwszej kolejności nie patrzę na staż kantoru a na ofertę , jednak tak się złożyło że korzystam z Amronet.pl, który funkcjonuje już bardzo długo. Najważniejsze jest to, że przez ten cały czas trzyma się w ścisłej czołówce jeśli chodzi o kursy walut czy użyteczność strony.
Walery

Postautor: skoczylew9 » 2019-06-07, 08:36

A ja wymieniam zawsze pieniądze na walutomacie, ponieważ mają dobry kurs i u mnie na wiosce nie ma kantoru ;/
Awatar użytkownika
skoczylew9

Poprzednia

Wróć do inne