Polacy rzadziej decydują się na kredyt hipoteczny

Postautor: KRN » 2014-05-27, 15:51

Zapraszamy do dyskusji o artykule "Polacy rzadziej decydują się na kredyt hipoteczny".

Przeczytaj artykuł

KRN
Administrator

Postautor: Dziobak » 2014-05-27, 15:51

I dobrze. Nie dajcie się ludzie dłużej okradać bankom. Tylko w Polsce taka grabierz w biały dzień.
Dziobak

Postautor: Nina es » 2014-05-28, 00:51

POPIERAM - nic dodac, nic ujac sic
Nina es

NsRrhKtyoXRl

Postautor: Lizandro » 2014-06-10, 04:17

Masz wiele racji, ale ze swoich objswracei i doświadczeń wiem, że to właśnie dziecko jest impulsem, żeby dorosnąć Dla nas na przykład było impulsem żeby porwać się na wzięcie kredytu Nasza sytuacja była średnia, a mieszkaliśmy jeszcze u rodziny, chociaż po ślubie. Gdy okazało się, że jestem w ciąży (my ją planowaliśmy) musieliśmy szukać sobie nowego lokum. Chociaż dziecko opf3źniło moje wejście na rynek pracy (zamiast iść na płatny staż po studiach na cały rok stałam się pełnoetatową mamą) to znalazłam dochodowe zajęcie, ktf3re nie wymaga wychodzenia z domu. Wcześniej nie marzyłam nawet o takiej pracy W sumie to czasem życie zaskakuje Ale rozumiem Ciebie doskonale i nie zmieniaj się na siłę Dopniesz swego albo życie Ciebie zmieni, ale grunt to we wszystkim odnajdywać szczęście!
Lizandro

Re: Polacy rzadziej decydują się na kredyt hipoteczny

Postautor: Korrae78 » 2019-05-07, 16:00

Niestety również zarabiają coraz mniej.
Korrae78

Wróć do wiadomości z rynku