FMnW: pierwsze mieszkania już wybrane

FMnW: pierwsze mieszkania już wybrane

Postautor: KRN » 2014-05-27, 19:49

Zapraszamy do dyskusji o artykule "FMnW: pierwsze mieszkania już wybrane".

Przeczytaj artykuł

KRN
Administrator
 
Posty: 4351
Rejestracja: 2007-12-28, 22:03
Lokalizacja: Kraków

FMnW: pierwsze mieszkania już wybrane

Postautor: Przękręciaże » 2014-05-27, 19:49

Tak oto Państwo zawyży ceny mieszkań dla kupujących mieszkania i zmniejsza zyski tych, którzy już mieszkania kupili i chcieliby wynająć. Ta ustawa to transfer pieniędzy z budżetu do deweloperów. Mam wrażenie, że w Krakowie pieniądze budżet Państwa "zainwestuje" w "Ogrody Żabińca" bloki przy 2 szlakach kolejowych i przy planowanej drodze dwupasmowej, którymi nikt rozsądny nie jest zainteresowany, a które od lat stoją niesprzedane. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.
Przękręciaże
 

Re: FMnW: pierwsze mieszkania już wybrane

Postautor: Gość » 2014-05-27, 19:52

Spółka BGK Nieruchomości SA powołana przez Bank Gospodarstwa Krajowego do zarządzania Funduszem Mieszkań na Wynajem podpisała listy intencyjne w sprawie zakupu łącznie 680 lokali od deweloperów z Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta. Zawarte porozumienie dotyczy 4 inwestycji, których realizacja przebiega aktualnie w różnych fazach zaawansowania: etap projektowania, uzyskania pozwolenia na budowę oraz budowa.

Nie ustalono jeszcze warunków finansowych zaplanowanych transakcji. Aktualnie spółka zajmuje się negocjowaniem cen nieruchomości, które zostaną przeznaczone pod wynajem w ramach Funduszu. W następnej kolejności sprawdzane będą oferty zaproponowane przez firmy m.in. z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania i Łodzi.

Przękręciaże pisze:Tak oto Państwo zawyży ceny mieszkań dla kupujących mieszkania i zmniejsza zyski tych, którzy już mieszkania kupili i chcieliby wynająć. Ta ustawa to transfer pieniędzy z budżetu do deweloperów. Mam wrażenie, że w Krakowie pieniądze budżet Państwa "zainwestuje" w "Ogrody Żabińca" bloki przy 2 szlakach kolejowych i przy planowanej drodze dwupasmowej, którymi nikt rozsądny nie jest zainteresowany, a które od lat stoją niesprzedane. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.
Gość
 

FMnW: pierwsze mieszkania już wybrane

Postautor: Nina es » 2014-05-27, 23:57

"Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził", a szczególnie wszystkowiedzacym z góry krytykom ludowym. Pożyjemy, zobaczymy...
Nina es
 

FMnW: pierwsze mieszkania już wybrane

Postautor: felix » 2014-05-28, 10:57

Państwo i urzędnicy rządzą! Za naszą kasę. Nowa spółka BGK Nieruchomośći SA, to niby kogo ma we władzach? Niech to redakcja wyświetli. Na pewno kolesie
felix
 Wróć do wiadomości z rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron