Kurs na Pośrednika / Zarządcę Nieruchomości

Kurs na Pośrednika / Zarządcę Nieruchomości

Postautor: SSRN » 2016-08-24, 16:48

Kurs na Licencję Zarządcy Nieruchomości i Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Rozpoczęcie nowej edycji: 10 wrzesień 2016 r.
Zakończenie: 23 październik 2016 r.

Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości POLONIA zaprasza Państwa do udziału w kursie specjalistycznym na licencję Zarządcy Nieruchomości oraz Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Każdy z kursów obejmuje łącznie 80 godzin zajęć.

Kursy skierowane są do osób, które chcą zdobyć wiedzę niezbędną do profesjonalnego wykonywania zawodu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami lub Zarządcy Nieruchomości. Kurs ukończony z wynikiem pozytywnym upoważnia do uzyskania licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Licencjonowanie PFRN ma na celu regulacje rynku nieruchomości oraz zapewnienie klientom rzetelnej informacji o świadczących usługi pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.

Uczestnikiem kursu może być każda osoba z co najmniej wykształceniem średnim, chcąca zdobyć wiedzę oraz umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.

W ramach zajęć każdy uczestnik kursu zdobędzie kompetencje potrzebne do tworzenia, utrzymywania i rozwoju relacji z klientem, opartych na skutecznej komunikacji i stosowaniu strategii zarządzania relacjami. Pozyskają Państwo również umiejętność interpretacji kluczowych przepisów prawnych dotyczących zagadnień nieruchomości. W ramach kursu położymy także nacisk na zagadnienia techniczne i ekonomiczne, których opanowanie pozwoli w sposób skuteczny i bezpieczny przeprowadzać transakcje na rynku nieruchomości.

W ramach kursu omawiane są m.in. następujące zagadnienia:
- Ustalanie stanu prawnego nieruchomości
- Dokumentacja techniczna nieruchomości
- Czynności prawne i administracyjne
- Działalność zawodowa - promowanie profesjonalizmu
- Relacje z klientami i pozyskiwanie klientów na rynku nieruchomości
- Realizacja umów z klientami
- Organizacja transakcji
- Zarządzanie usługami finansowymi

Zajęcia w ramach kursów odbywają się w soboty i niedziele (co drugi weekend bez piątków). Łącznie przewidziane są 4 zjazdy weekendowe. Wykłady prowadzone są w Warszawie przy ul. Czapelskiej 38 (obok Ronda Wiatraczna).

Całkowity koszt kursu 990 zł (łącznie z egzaminem). – do wyboru kurs zarządcy lub pośrednika
Kosz dwóch kursów, pośrednika i zarządcy – 1630 zł brutto.

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem 22 331 76 33 (pon-pt w godz. 9:00-17:00)
SSRN
 
Posty: 1
Rejestracja: 2016-08-22, 16:23

Re: Kurs na Pośrednika / Zarządcę Nieruchomości

Postautor: karol33 » 2019-02-18, 08:13

Taki kurs na pośrednika zawsze jest bardzo ciekawy.Może sam w przyszłości na taki kurs sobie pójdę.Tego jeszcze nie wiem do końca.
karol33
 
Posty: 1
Rejestracja: 2019-02-18, 08:00


Wróć do inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron