Kantor

Kantor

Postautor: Matniczek » 2017-11-01, 14:08

Moim ulubionym kantorem jest z pewnością gieldawalut.com, która oferuje bardzo korzystne kursy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji kodem SMS. Sprawia to, że nie ma możliwości, żeby ktoś nas okradł nawet, jeśli włamałby się jakimś cudem na nasze konto.
Matniczek

Re: Kantor

Postautor: garina » 2018-06-20, 20:55

Takie zabezpieczenia chyba ma już większość e-kantorów. Ale faktycznie trzeba zawsze sprawdzić, czy dany kantor jest godny zaufania. Ja wymieniam walutę na Amronet.pl, bo to firma, która na rynku jest od lat. Jak szukałam sprawdzonego kantoru online, to właśnie ten polecało mi bardzo wiele osób. No i się nie dziwię - mają kurs zbliżony do rynkowego, łatwą w obsłudze stronę i bardzo dobrą infolinię. Słowem kantor godny polecenia.
garina

Postautor: minoqik » 2018-06-21, 11:26

Kantory internetowe zawsze mnie bardzo ciekawiły, może w końcu skorzystam
minoqik

Postautor: aragorn » 2018-07-04, 07:26

Kiedyś wydawało mi się dziwne, wymieniać pieniądze on-line. Teraz nie wymieniam pieniędzy już w żadne inny sposób. Korzystam z Pluskantor.pl i poza tym, że mają tam bardzo dobre kursy, to wymiana jest po prostu natychmiastowa. A obsługa, jak to w kantorach online - 24 godziny na dobę. Dla mnie nie ma w tym momencie lepszej opcji.
aragorn

Postautor: maksik » 2018-07-11, 15:40

Ja co prawda korzystam z Cinkciarz.pl ale każdy kantor online ma dobre kursy walut i na podobnym poziomie i zawsze taka wymiana się bardziej opłaca niż wymiana w banku czy kantorze stacjonarnym.
maksik

Postautor: zoinka » 2018-07-11, 19:23

Ja nigdy nie korzystałam z takiego rozwiązania, ale widzę, że ostatnio wiele osób je chwali, więc może w końcu spróbuję.
zoinka

Postautor: Retkol » 2018-07-19, 22:22

Ja się jeszcze nie przekonałem.
Retkol

Postautor: Klara » 2018-08-09, 23:13

A ja na szczęście w końcu się odważyłam i założyłam konto na Gieldawalut i jestem zachwycona. Można szybko i tanio wymienić właściwie każdą ilość pieniędzy i nie trzeba latać z nimi po mieście. Dla mnie to duże ułatwienie i żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam sie na wymianę online. Zaoszczędziłabym sobie sporo stresów, gdyby zrobiła to wcześniej.
Klara

Postautor: Modra » 2018-08-14, 22:12

minoqik pisze:Kantory internetowe zawsze mnie bardzo ciekawiły, może w końcu skorzystam

A dla mnie to nawet nie jest kwestia ciekawości, tylko kwestia sporych oszczędności. Porównaj sobie kursy kantorów stacjonarnych z kantorem Amronet. Ja zrobiłam takie porównanie przed wyjazdem na urlop i całe szczęście, bo dzięki temu sporo zaoszczędziłam (a raczej mogłam więcej wydac na urlopie:)
Modra

Postautor: Norinek » 2018-08-15, 14:50

A ja pierwsza wymianę na Pluskantor zrobiłem właśnie z ciekawości, czy faktycznie jest taki dobry jak wszyscy mówią. I faktycznie, wyszło, że nie tylko jest tanio, ale jeszcze transakcja przebiega ekspresowo, no i teraz już wymieniam tylko tam.
Norinek

Wróć do inne