Szukam magazynu

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Szukam magazynu

Postautor: palerno » 2018-04-23, 19:06

Dzień Dobry,

Czy ktoś się orientuje na jakich stronach powinienem szukać jesli chce zakupić magazyn do takich celów jak usługi tej przykladowej firmy http://fanlogic.eu/pl/magazynowanie ? Wysyłam przykład poglądowo aby było wiadomo jakich rozmiarów szukam pomieszczeń, raczej z kategorii tych większych :) Bede wdzięczny za podpowiedzi
palerno

Re: Szukam magazynu

Postautor: hoker » 2018-04-25, 14:04

A nie lepiej coś swojego postawić? zapewniam, że takie rozwiązanie się bardziej opłaca, szczególnie jak postawisz na konstrukcję stalową. Za kilka tygodni będzie gotowe. I dokładnie takie jakie potrzebujesz, sam jak szukałem czegoś na wynajem to było ciężko znaleźć coś odpowiedniego. Mi stawiała halę magazynową firma Commercecon i jak byś się zdecydował to ich polecam, są solidni i terminowi. Taniej mi postawili niż wyceniła konkurencja.
hoker

Re: Szukam magazynu

Postautor: Koziera » 2018-05-18, 10:18

Myślę, że jednak lepiej coś wynająć. Teraz powstaje wiele firm magazynowych, którzy udostępniają swoje magazyny i coraz więcej przedsiębiorstw tak robi, że wynajmuje
Nie żałuj, że nie spełniły się twoje marzenia; pożałowania godnym jest tylko ten, kto nigdy nie marzył.
Awatar użytkownika
Koziera

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym