Gdzie najlepsze mieszkanie na wynajem?

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym, opinie o inwestycjach, inwestorach

Gdzie najlepsze mieszkanie na wynajem?

Postautor: pawelkowypawlos » 2019-07-26, 09:37

Słuchajcie
Moja siostra przeprowadziła się do Krakowa i szuka dobrego mieszkania do kupienia w okolicach dzielnicy Prądnik Czerwony ( o ile nie pomyliłem dzielnicy, nie znam miasta zupełnie). Czy polecacie jakieś miejsce? Podobno ma się tam otworzyć niedługo przy jakiejś Biedronce nowy blok nowymi mieszkaniami. I czy Prądnik czerwony to dobra lokalizacja ?
pawelkowypawlos

Re: Gdzie najlepsze mieszkanie na wynajem?

Postautor: ktosia13 » 2019-09-09, 13:35

Nie wiem jak w Krakowie ale wiem że siostra kupuje teraz mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, na Jasieniu mieszka sporo studentów i rodzin z dziećmi, ceny są tu dość przystępne a okolica spokojna, w pobliżu są sklepy i tereny do rekreacji
ktosia13

Postautor: mosma » 2019-09-27, 10:09

W Krakowie blisko Prądnika Czerwonego to może osiedle które Atal buduje przy Ala. Pokoju weź pod uwagę, to niezła lokalizacja i dojazd stąd do centrum jest nie najgorszy
mosma

Postautor: mariuszzz » 2019-09-30, 12:03

pawelkowypawlos pisze:Słuchajcie
Moja siostra przeprowadziła się do Krakowa i szuka dobrego mieszkania do kupienia w okolicach dzielnicy Prądnik Czerwony ( o ile nie pomyliłem dzielnicy, nie znam miasta zupełnie). Czy polecacie jakieś miejsce? Podobno ma się tam otworzyć niedługo przy jakiejś Biedronce nowy blok nowymi mieszkaniami. I czy Prądnik czerwony to dobra lokalizacja ?

I jak powstał już ten nowy blok z dodatkowymi mieszkaniami?
Zmagasz się z rozstępami? Możesz je łatwo usunąć. Sprawdź: https://strialys.pl/produkt/strialys/
Awatar użytkownika
mariuszzz

Wróć do Kupno nieruchomości na rynku pierwotnym